Inovatívna technológia na spracovanie hydinového peria na organické hnojivá
Certifikované organické hnojivá pre ekologické poľnohospodárstvo
Komplexné riešenia pre udržateľný rast a ochranu životného prostredia

Novinky


"To nejlepší na konec" s Rokosanom

Už tradičné jesenné stretnutie pestovateľov bonsají a milovníkov tradičných japonských záhrad sa uskutočnilo posledný októbrový víkend na Morave v Starom Meste.

Podujatie pod názvom „To nejlepší nakonec“ zorganizovala spoločnosť Bonsaimuseum Isabelia, ktorým na tej najvyššej úrovni uzatvorila tohtoročnú sezónu česko-slovenskej bonsajovej scény. V rámci výstavy bolo možné zhliadnuť mnohé ocenené bonsaje a suiseki z prestížnych európskych výstav, vybrané exponáty z projektu „100 borovíc“ a mnoho ďalších.Táto kombinácia prilákala stovky návštevníkov.

Počas sobotňajšieho programu boli na programe prednášky. Svoje zastúpenie tu mala aj naša spoločnosť prostredníctvom obchodného zástupcu, p. Mareka Szökeho, ktorý prezentoval naše skúsenosti pri aplikácii hnojiva na bonsaje. Nielen samotná prednáška, ale aj neformálne stretnutia počas troch dní potvrdili, že záujem verejnosti o tento segment neustále rastie.

„To nejlepší nakonec“ v sebe spája priateľov umenia, kreativity i lásky k prírode a aj vďaka hostiteľskej taktovke pána Josefa Valúcha bolo podujatie vnímané familiárne.

Rokosan má opäť o pár desiatok priaznivcov viac a preto sa radi vrátime do takejto atmosféry aj o rok !

Rokosan Rokosan Rokosan Rokosan